אדווה מחקר ופיתוח

אנו משלבים תפישה חדשנית ורב ממדית המשלבת ידע מעשי ותיאורטי מהעולם החברתי, הטכנולוגי והכלכלי, ופועלים לאור הערכים שלנו: הגינות, שיתוף פעולה, מקצוענות, ואחריות. אנו גאים לפעול בשדה החברתי והציבורי ולשרת במטרה לשפר את פעילותם.
לחברה שלושה ערוצי פעולה:

המחלקה עסקית

הוקמה בשנת 2008. עוסקת במתן שירותים בתחום מסחר אלגוריתמי בניירות ערך, בין השאר באמצעות אנליזות כמותיות, פיתוח מודלים, פיתוח תוכנה (C#, R, EXCEL), איסוף נתונים ועיבודם.

מחקר חברתי כלכלי

מחקר הערכה חברתי כלכלי מבקש לבחון את ההישגים וההשפעה של פעילות או פרויקט חברתי ומוסיף מדידת ערכים כלכליים על מדידת ההישגים החברתיים של ההתערבות החברתית. בעוד שמחקר הערכה עונה על שאלות כגון – האם וכיצד השיגה התוכנית את התוצאות הרצויות, מה הערך המוסף שלה והשפעתה, בחינה כלכלית מאפשרת להבין מדדים כגון יעילות התוכנית, אופן ניצול המשאבים, ולעיתים לחשב גם את ההחזר הכלכלי של ההשקעה החברתית.

המחלקה חברתית

שילוב של פתרונות טכנולוגיים, כלכליים וחברתיים, כגון: מחקר חברתי כלכלי (SROI), בניה והטמעה של כלים שהוקמה בשנת 2019. מסייעת למנהלים בארגונים חברתיים, קרנות ומגזר וציבורי לזהות את הערך המוסף של העשייה ולשפר את האפקטיביות שלהם. אנו מבצעים מחקרי מדידה והערכה, מסייעים בפיתוח כלים לבניית הערכה פנימית ותכנון אסטרטגי. לקריאה על פעילות המחלקה והפרויקטים שלנו (מעבר לדף פרויקטים)ונים לצורך מעקב ובקרה על תכניות ופרויקטים בשטח.

הערך המוסף שלנו

נסיון

יש לנו ניסיון רב בניהול בכיר,
במגזר החברתי,
ובתעשיית ההי טק.

ידע

אנו משלבים ידע אקדמי,
כלכלי וניהולי כדי לספק
פתרונות פרקטיים וברי ביצוע.

הבנת האתגר

מבינים לעומק את האתגרים
המורכבים שיש לארגונים
בעולם החברתי

חדשנות

עושים שימוש בכלים חדשניים
המותאמים לצרכי הלקוחות

נוחות

דרך עבודה שתפנית וגמישה

הצוות המוביל

יגאל עמית

מייסד, מנכ"ל ושותף -אדווה מחקר ופיתוח
קודם לכן, שימש מייסד ומנכ"ל Netvision- Internet Applications, חברה שהייתה חלוצה בפיתוח והקמת מערכות מבוססות אינטרנט בהיקף גדול.
לפני נטוויז'ן היה מר עמית סמנכ"ל פרויקטים בג'ון ברייס (מערכות) שהפיצה את אורקל בישראל והקימה מערכות ארגוניות מבוססות Oracle Database ו-Oracle Applications.
סיים את שירותו הצבאי כרס"ן ביחידת מחשב בחיל המודיעין.
השכלה: תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת סווינבורן (אוסטרליה), תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

ד"ר רונית עמית

שותפה באדווה- מחקר ופיתוח, מייסדת ומנהלת המחלקה החברתית
בעלת ניסיון רב בניהול בכיר, כולל תפקידי מנכ"ל בארגונים ובקרנות במגזר החברתי ובתעשיית ההי טק. בנוסף לעבודתה באדווה היא מקדישה חלק מזמנה ליעוץ אקדמי ולמחקר יישומי בתחום ניהול ארגונים חברתיים וקרנות. חלק ממחקריה זכו לפרסום בינלאומי.
עד לאחרונה שימשה רונית כמנכ"לית ומייסדת קרן גנדיר- קרן פילנתרופית משפחתית ישראלית, היתה יו"ר קרן ההזדמנות לשירות אזרחי, חברת דירקטוריון בעמותות, ומרצה לתואר שני במסלול לניהול מלכר"ים, באוניברסיטה העברית בירושלים.
קודם לכן כיהנה כמנכ"ל מכון אדלר, וצברה ניסיון בתפקידי ניהול בכיר בחברות הי טק ישראליות ובינלאומיות.
השכלה: תואר שלישי מ-(University of Derby (U.K. נושא עבודתה: "ניהול המשפיע על שיפור הביצועים במגזר השלישי". תואר ראשון ושני- בניהול ומחקר

אור עמית

מפתח אלגוריתמים ומפתח תוכנה – אדווה מחקר ופיתוח
לפני כן היה מפתח תוכנה בכיר בחברת מודליטי טכנולוגיות בע"מ, המספקת שירותי תוכנה למגוון גופים פיננסיים
אור הוא יוצר תוכן ואנליסט של ליגת הNBA ולקח חלק בכתיבת הספר 'עונה מהאגדות' שיצא לאור ב-2020
השכלה: תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת רייכמן (לשעבר המרכז הבינתחומי) ובוגר קורס יזמות.
אור גר בהרצליה. נשוי ואב לילד

  • יחד איתנו עובדים יועצים חיצוניים: מומחי תוכן אנשי פיתוח מחקר במגוון תחומי דעת.
דילוג לתוכן